Inteligentna obroża antyszczekowa AT-919A- trzy poziomy karania.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Aetertek
  • Waga: 0.5 kg
  • Dostępność: BRAK BRAK  (0 szt.)
    Czas realizacji: 24H
  • szt.
  • Cena netto: 161,79 zł / szt. 199,00 zł / szt.
  • Niedostępny

 

Obroża zapobiegająca szczekaniu AT-919A łatwe i skuteczne stosowanie. Nie wymaga regulacji , całkowicie automatyczny i bezpieczny system antyszczekowy.


AT-919A posiada unikalną technologię identyfikacji szczekania psa, która identyfikuje sposób szczekania, a następnie wywołuje odpowiednią korektę. Na przykład, pierwsze szczekanie wywoła sygnał ultradźwiękowy, jeśli nadal szczekanie nie ustanie lub wzrośnie jego głośność nastąpi drugi etap kary, korekta drganiami. Jeśli szczeknie jest kontynuowane - głośniejsze i częstsze, dalsze szczekanie spowoduje emisję impulsów elektrycznych narastających w miarę kontynuowania szczekania.

W przeciwieństwie do większości antyszczeków na rynku, seria AT919A inteligentnie odróżnia nadmierne szczekanie od normalnych zachowań, takich jak obtarcia, drgania czy wstrząsy, zapobiegając w ten sposób fałszywej emisji kar.

Solidna obudowa, całkowicie wodoodporny odbiornik. Ze względu na swoje wymiary obroża przeznaczona dla średnich i dużych psów. W zestawie długie elektrody 20mm zapewniające kontakt ze skorą w przypadku długiej sierści. Jednak w skrajnych przypadkach by zapewnić dobry kontakt elektrod ze skórą może być konieczne przycięcie sierści na szyi psa.

 

 

Obroża praktycznie bez obsługowa, wymaga jedynie ładowania, czas ładowania do 2 do 3 h, w zależności od poziomu rozładowania.

Obroża uruchamiana jest dołączonym do zestawu magnesem na smyczy,który należy przytrzymać w przetłoczonym kółeczku na obudowie około 6sekund, by włączyć lub wyłączyć odbiornik. Brak przycisków oraz odlane w obudowie gniazdo ładowania daje pewność w pełni szczelnej obudowy, oraz barku możliwości powstania nieszczelności w przyszłości, nawet gdy zapomnimy wcisnąć gumową zaślepkę gniazda ładowania.