Kuweta z trawą dla szczeniąt do nauki sikania. 68 / 44 / 4cm Potty Patch

  • Beurteilung hinzufügen:
  • Hersteller: Pozostałe
  • Verfügbarkeit: Verfügbar Verfügbar  (180 szt.)
  • szt.
  • Netto-Preis: 64,23 zł / szt. 79,00 zł / szt.

Potty Patch

3-częściowy zestaw no nauki załatwiania się szczeniąt jak i starszych psów w domu.

IDEALNY DO STOSOWANIA KIEDY NIE MA NAS DŁUGO W DOMU A NASZ PUPIL CHCIAŁ BY SIĘ UDAĆ ZA POTRZEBĄ.

Kuweta Potty Patch to idealne rozwiązanie dla osób które posiadają psa ale często zdarza im się wracać później do domu, w takim przypadku wcześniej nauczony pies może bez żadnych konsekwencji załatwić się w domu pod nasza nieobecność, nie czyniąc żadnych szkód. Jest to również idealne rozwiązanie w przypadku kiedy nasz pies nie chce wychodzić na spacer w ciągu dnia jeśli jest brzydka pogoda, pada deszcz czy śnieg, dzięki kuwecie nie będzie musiał już się wstrzymywać z powodu strachu przed pogodą co też dla zwierząt może być kłopotliwe jak i szkodzić ich zdrowiu. Jest to również idealne rozwiązanie dla hodowców posiadających kilka szczeniąt które po pierwsze muszą najpierw nauczyć się załatwiać na trawę a po drugie wychodzenie z kilkoma psami na raz jest problematyczne a wychodzenie pojedynczo czasochłonne, dzięki sztucznej trawie psy uczą się załatwiać na imitację trawy dzięki czemu również nauczą się załatwiać na prawdziwej trawie oszczędzając ich właścicielowi pracy i nerwów z tym związanych.

Sztuczna trawa wykonana jest z syntetycznych włókien dzięki czemu jest bezpieczna i łatwa w czyszczeniu można ją prać w cieplej wodzie z mydłem lub wyprać w pralce.

  • Łatwe czyszczenie
  • Idealny do mieszkań, domów, altan jak i na tarasy czy patio.
  • Wymiary 68cm / 44cm / 4cm


Jak to działa?


Sztuczna trawa umieszczona jest w tacy, na warstwie izolującej trawę od zbierającego się w podstawie moczu. Gdy pies załatwi się na trawę wszystko przenika przez sztuczną trawę, w spodniej części specjalnie wyprofilowane rynienki odprowadzają całość moczu do trzeciej warstwy miski czyli podstawy która gromadzi całość moczu.